MEZBAHA ÇALIŞMA SAATLERİ


Açıklama: Mezbahada cumartesi - pazar hariç, haftanın 5 günü kesim yapılmasına ve kesimin saat 11.00 da başlayıp 17.30 da bitmesine, bu saatten sonra mecburi haller dışında kesim yapılmamasına karar verilmiştir.
Kategori: Duyurular
Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2014
Geçerli Tarih: 27 Ekim 2020, 04:26
Site: Uzunköprü Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğ
URL: http://uzunkoprutarim.com/haber_detay.asp?haberID=214


İLÇEMİZ KASAP ESNAFIYLA TOPLANTI YAPILDI.

        Müdürlüğümüz, Mezbahasından daha sağlıklı bir şekilde yararlanılmasını sağlamak üzere İlçemiz kasap esnafıyla bir toplantı düzenlemiştir. Belediye Mezbahasındaki kesim saatleri; ilçemiz kasapları  ve  Müdürlüğümüz iş programını da aksatmayacak en uygun saatlerde mutabakat sağlanarak bir ortak karar tutanağına bağlanıp imza altına alınmıştır.

     Toplantıda İlçemiz kasap esnafının Mezbahadaki kesim saatleri ile ilgili yaşadıkları sorunlar dinlenip üzerinde çözüm üretilmeye çalışılmıştır. Değişik önerilerin tartışıldığı toplantıda, katılanların tamamının üzerinde mutabakata varıp kabul ettiği Müdürlüğümüzce de uygun olan; cumartesi - pazar hariç, haftanın 5 günü kesim yapılmasına ve kesimin saat 11.00 da başlayıp 17.30 da  bitmesine, bu saatten sonra mecburi haller dışında kesim yapılmamasına karar verilmiştir.