ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EKMEĞİNİ İSRAF ETME

 

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  İLETİŞİM


  TEL :0 284 513 1053
  FAX :0 284 513 1242

  HABER ARA


  Gelişmiş Arama
  GECE ÇİFTÇİ TOPLANTILARI

  GECE ÇİFTÇİ TOPLANTILARI

  Tarih 29 Ocak 2014, 14:10 Editör M.Ali Yoldaş

  Gıda Tarım ve Hayvancılık lçe Müdürlüğünce düzenlenen Gece Toplantılarının 2. si Kırcasalih Beldesinde 28.01.2014. akşamı gerçekleştirildi.

  .

           Uzunköprü'de Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından başlatılan gece çiftçi eğitim programları devam ediyor.

              Uzunköprü Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü, merkeze bağlı köy ve beldelerde, düzenlediği gece eğitim programlarıyla çiftçilerini hem eğitiyor, hem de tarımsal konularda bilgi ve becerilerini artırıyor.

   

              İlçe Müdürlüğü Çiftçi Eğitim ve Yayım Programı çerçevesinde gerçekleştirilen İlçe Müdürlüğü ve çiftçi diyalogunu daha da artırmayı hedefleyen Çiftçi Bilgilendirme toplantılarının   2.si  Kırcasalih beldesinde 28.01.2014 Tarihinde saat 21:00 da Sebahattin YILDIZ' a ait kahvehanede yapıldı.

              Toplantı İlçe Müdürlüğü personelleri Ziraat Yüksek Mühendisi Gürkan ÖZTÜRK, Veteriner Hekim Eray ELİGÜN, Ziraat Mühendisleri Nagehan KARADAVUT ve F.Çiğdem DÜNDAR’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

              Bitkisel ve hayvansal üretimin arttırılması ve kalitenin yükseltilmesi, Bakanlığın çiftçilere sağlamış olduğu bitkisel ve hayvansal üretime ait vermiş olduğu desteklemelerden istifade etmenin usul ve esasları, kooperatifçiliğin önemi, Bakanlığın kooperatiflere yönelik uyguladığı tip projeler, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi, Tarımsal desteklemeler gibi çeşitli konularda açıklamalarda bulunuldu. Toplantı sonunda çiftlerden gelen sorular cevaplandırıldı, ve sorunların çözülmesi için gerekli çalışmaların yapılacağı belirtildi.

              Kırcasalih beldesinden  30 kişilik bir çiftçi grubunun katıldığı toplantıda, çiftler Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünün bu çalışmasından memnun olduklarını belirttiler.

  KIRCASALİH BELDESİ
   
   
  Hasanpınar Köyünde yapılan Toplantı İlçe Müdürlüğü personelleri Ziraat Mühendisi Burak ESEN, Ziraat Mühendisi Barış DALGIÇ, Veteriner Sağlık Tek. Hüseyin KARAAĞAÇ ve  Ziraat Teknisyeni Hüseyin ÇAM’ın katılımı ile gerçekleştirildi.
  Çöpköy Beldesinde  yapılan Toplantı İlçe Müdürlüğü personelleri Ziraat Mühendisi Ahmet Dallı , Ziraat Mühendisi Barış DALGIÇ, Veteriner Sağlık Tek. Uğurcan ÖDÜL ve  Ziraat Teknisyeni Nedim CİNGÖZ’ün katılımı ile gerçekleştirildi.
  Bayramlı Köyünde   yapılan Toplantı İlçe Müdürlüğü personelleri Ziraat Mühendisi Nagehan KARADAVUT , Ziraat Mühendisi F.Çiğdem Dündar , Veteriner Hekim Serdar HARMANCI ve  Ziraat Teknisyeni M.Ali YOLDAŞ ’ ın katılımı ile gerçekleştirildi.
   
  Kırkavak köyünde   30 kişilik  çiftçi grubunun katıldığı toplantı İlçe Müdürlüğü personelleri Ziraat Teknisyeni Hüseyin ÇAM , Ziraat Mühendisi Burak ESEN, Veteriner Hekim Fatih LÖK ,  ve  Ziraat Teknisyeni M.Ali YOLDAŞ’ ın katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda çiftçilere Bitkisel üretim , Hayvancılık ve Tarımsal Desteklemeler  konularında bilgiler verildi. Çiftler Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünün bu çalışmasından memnun olduklarını belirttiler.
  Alıç Köyünde   yapılan Toplantı İlçe Müdürlüğü personelleri Ziraat Mühendisi  M.Fatih TEZCAN,  Ziraat Mühendisi Burak ESEN , Ziraat Mühendisi Barış DALGIÇ ve Veteriner Hekim Serdar HARMANCI’ ın katılımı ile gerçekleştirildi.
  ...
   

  Bu haber 2207 defa okunmuştur.

  Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

  Duyurular

  YILBAŞI DENETİMLERİ

  YILBAŞI DENETİMLERİ İlçemizde KAÇAK Alkollü İçki Denetimleri Devam Ediyor.

  ÇKS TARİHİ UZATILDI

  ÇKS TARİHİ UZATILDI Çiftçi Kayıt Sistemi Yönetmeliğinin 6 ncı maddesinin ikinci fıkrası Üretim yılına ilişkin çiftçi başvuruları üretim...

  HABERLER

  HAVA DURUMU

  Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

  ALO GIDA-174

  TARIMSAL ALET VE MAKİNE DESTEKLEMELERİ21 Haziran 2011

  Meyvecilik

  Sebzecilik

  Hayvancılık

  ÇİFTÇİ BİLGİ SİSTEMİ

  ÇKS Kayıtlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.

  Çiftçi Bilgilendirme Sistemi

  istatistikler-veriler


  1-TARIMSAL VERİLER
  2-HAYVANSAL VERİLER
  3-DİĞER VERİLER

  tasarım aşamasında


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi